Gepard - finance pro život
 

Mega úspěch v celostátním měřítku

22.02.2010

V sobotu 20.2.2010 proběhlo v Brněnském Boby centru  v pořadí již 4. Česko-Slovenské RE/MAX Convention.

 

 

 

Velkolepě pojaté společenské akce, moderované známou nováckou dvojicí Genser Suchánek, se zúčastnili i zahraniční hosté, Chuck Lemire - Chief Operating Office & Managing Director  RE/MAX Europe a Dario Castiglia, Regional Director RE/MAX Italia.

 

zleva Dario Castiglia, Pavel Hassman, Chuck Lemiere  

Skvěle se zde prezentovala Chomutovská pobočka RE/MAX 4 you, která se v rámci silné konkurence 168  RE/MAX  kanceláří v ČR  umístila na celkově 2. místě a na prvním místě v hodnocení mimopražských RE/MAX kanceláří. Tento výsledek umocňuje fakt, že region Chomutovsko, ve kterém firma převážně působí, patří k oblasti s nejnižšími cenami nemovitostí.

 

S velkým ohlasem přijali účastníci jednoho ze tří dopoledních odborných seminářů, které jsou pravidelnou součástí Convention,  prezentaci majitele RE/MAX 4 you Chomutov a RE/MAX 2 you Louny Pavla Hassmana na téma exklusivní smlouvy.   

  

Osobní gratulací  Davida Krajneho, CEO/Presidenta RE/MAX Czech / Slovak Republic (vlevo) a Hanuše Němečeka - Chief Operating Office (vpravo) byla oceněna celoroční práce makléře roku RE/MAX 4 you Milana Gavenčiaka, (uprostřed) jednoho z nejlepších realitních makléřů na českém trhu.

 

„Po nedávno proběhlém vnitřním kvalitativním RE/MAX auditu, ve kterém RE/MAX 4 you dopadl na výbornou, se jedná o další významné ocenění naší  práce", pochvaluje si Pavel Hassman.  „Je to ocenění celého našeho týmu. Potvrzuje to správnost námi  nastoupené cesty, poskytování vysoce kvalitního servisu našim zákazníkům a zaměřením se na jejich individuální potřeby . Této strategii hodláme zůstat věrni a naše služby chceme i díky zpětné vazbě od našich klientů na nově spuštěných webových stránkách www.severoceskenemovitosti.cz nadále zlepšovat."

 Došlo samozřejmě i na  bilancování předchozího roku 2009 a na plány do budoucna. „Přestože mnoho konkurenčních kanceláří zaznamenalo v loňském roce obrovské poklesy tržeb, pro RE/MAX  byl rok 2009 rokem růstu a upevnění pozice lídra na českém realitním trhu", řekl David Krajný, CEO/President RE/MAX Czech / Slovak Republic

Šlágrem večera se stal vůz Porsche 911,  který je určen k měsíčnímu užívání pro makléře měsíce a který byl také na této akci představen. 

„Naše kancelář se cítí velmi poctěna, že ještě před prvním předáním nádherného vozu novému měsíčnímu uživateli mohla tohoto krasavce představit občanům Chomutova při krátké zastávce na Chomutovském náměstí. Zároveň věříme, že se nám jej podaří v brzké době získat v rámci soutěže na celý měsíc", dodává Pavel Hassman.