Gepard - finance pro život
 

V Las Vegas byla slyšet čeština s chomutovským akcentem.

19.03.2011

Tradičního celosvětového setkání reprezentantů realitních kanceláří RE/MAX Convention 2011, které proběhlo od 7.3.2011 - 10.3.2011 v kongresovém centru hotelu Mandalay Bay v nevadském  Las Vegas se zúčastnili i dva čeští zástupci.

 

 

Ke slavnostnímu ocenění výsledků roku 2010 a převzetí vysoce prestižních mezinárodních cen byli pozváni a jako jediní z České republiky se dostavili majitel chomutovské realitní kanceláře RE/MAX 4 you Pavel Hassman a její makléř Milan Gavenčiak.

Milan Gavenčiak si převzal cenu za svou produkci, tzv. členství v „100 % club" a Pavel Hassman cenu pro kancelář za počet uzavřených transakcí v rámci malých regionů mimo USA a Kanady.

Organizátoři zvládli celou akci na výbornou. Všichni přítomní byli milí, usměvaví a pozitivní.  Světovému setkání přálo i jasné slunečné nebe s letními teplotami. Škoda, že čtyři prožité dny velkolepé, nezapomenutelné konference, včetně slavnostního večera s vyhlášením a předáním cen, se nedají vystihnout a shrnout do jednoho článku.

Největší dojem na nás oba, a v tom jsme se zcela shodli, udělala naprostá bezprostřednost, kolegialita a přátelský přístup všech, se kterými jsme se poznali, bez ohledu na postavení a velikost jejich kanceláří nebo regionů, které zastupovali či vlastnili.

Uvědomili jsme si, že pro nás, kteří jsme se ve Vegas setkali, není RE/MAX pouhou prací, nýbrž náš životní styl. Bylo skvělé, povznášející a obohacující mít příležitost strávit několik dní s nejlepšími zahraničními realitními odborníky. Být jejich součástí a vnímat jejich nadšení, čerpat energii, vyměňovat informace a hltat zkušenosti z jejich praxe.

A kde jinde, než na Convention všech regionů, byste se mohli setkat a pohovořit s nejvýznamnějšími osobnostmi společnosti RE/MAX, jako jsou Jan Repa (Manager International Development), Margaret Kelly (CEO prezidentka) a hlavně zakladatelé společnosti a značky RE/MAX Dave a Gail Linigerovi.  V taková setkání jsme původně vůbec nedoufali o společných fotografiích ani nemluvě.

Již dnes se těšíme, že se za rok, 5.3.2012 - 8.3.2012  na RE/MAX Convention do Las Vegas opět vydáme. Věříme, že tentokrát to však bude ve větším počtu.

Všechny makléře, majitele kanceláří a management, tímto srdečně zveme.

Zažijte s námi  nevšednost  amerického kontinentu podtrženou jedinečnou atmosférou „města hříchu" Las Vegas.

Pokud v tomto termínu ve svých diářích již něco máte, tak to zrušte a poleťte s námi !

Pavel Hassman a Milan Gavenčiak

RE/MAX 4 you Chomutov